PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön cama güneşlik?

Gökay
17-07-2010, 19:01
Modifiyeye yazdım gerçi ama ;D

Malum ön camımız bayağı buyuk,aracım normalde kapalı garajda duruyor.Ama başka zaman dışarda park ediyoruz ve yazın kavurucu güneşi ön göğüsü öpüyor ayrıca araç içide aşırı ısınıyor haliyle.
Ön cama güneşilk vs. ne koyuyorsunuz?Marketlerin promosyon karton güneşiliği yetiyormu yada parlak gümüş olan güneşlikler?

Nasıl kapatıcaz ön camı?

Selahattin
17-07-2010, 20:06
Aman diyim karton güneşlikleri koymayın.sıcağı yedikçe ön göğüsü beyazlatıyor. parlak gümüş olanlar tercihimdir.

hakan308
17-07-2010, 20:27
Aman diyim karton güneşlikleri koymayın.sıcağı yedikçe ön göğüsü beyazlatıyor. parlak gümüş olanlar tercihimdir.

pejon varsa konuş kardeşim bilip bilmeden yorum yapma ;D ;D ;D

o karton olanlardan kullanmayın gögüste iz bırakıyor ve çiziyor en güzeli ön kısmı yansıtıcılı arka kısmında kurt resmi olanlar ;D

Selahattin
17-07-2010, 20:28

o karton olanlardan kullanmayın gögüste iz bırakıyor ve çiziyor en güzeli ön kısmı yansıtıcılı arka kısmında kurt resmi olanlar ;D
apaçiii hakandan beklenen cevaplar:D

hakan308
17-07-2010, 20:42

apaçiii hakandan beklenen cevaplar:D

heryerde yüzüme vurmasan için rahat etmiyor dimi ;D

reisG
20-07-2010, 16:28
benim arka kapılarda ve arka hatch te zaten orjinal perdeler var. ön cam içinse marketlerde satılan bir yüzü gümüş diğer yüzü mavi olan güneşliklerden aldım. ama tabii camı tamamen kapatamıyor. kokpitin üzerine güzelce koyup bırakıyorum.işimi görüyor sayılır.biizm dev ön camı kapatacak güneşlik daha üretilmedi. ;D