PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 tane 205/55/16 Goodyear efficient grip performance

asdfg112
21-01-2015, 18:38
satış ertelendi

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 20k km ve 16 ay kadar kullandığım lastiklerimi yenilemeyi düşünüyorum takım olarak. Lastiklerde herhangi bir problem yok, diş derinliği gayet iyi durumda, zaten almak isteyen istediği yerde kontrol ettirebilir. Faturası da mevcut elbette, lastikler arabanın üzerinde, almak isteyen olursa o sırada benim arabadan çıkarıp kendi arabasına takabilir.

Ankaradayim, Düşündüğüm fiyat 200 lira. Ebat başlıkta da belirttiğim gibi 205/55/16 Goodyear efficient grip performance serisi. İnternetten özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi öneririm, ancak performance serisi olduğunu da unutmayın :)

Daha önce de yine forum aracılığıyla bir forumdaşa lastik satmistim, 10k kilometredeki Michelinleri almıştı arkadaş ve ben de bunları almıştım, isterseniz o başlığa da bakabilirsiniz.

Her türlü soru için pm atabilirsiniz, iyi günler :)

edit : satış ertelendi

ayzinim
22-01-2015, 14:35
Hayırlı satışlar. Jantları büyütüyor muyuz yoksa?

asdfg112
22-01-2015, 16:12
Hayırlı satışlar. Jantları büyütüyor muyuz yoksa?

yok hocam sadece lastiği yenilemek için, yoksa öyle bir niyetim olsa küçültürüm bile :) ben hep öyle yaparım, bir takım alıp 1-1,5 sene kullanırım sonra çıkma olarak satıp yeni bir takım alırım.

snndymz
22-01-2015, 17:00
hayırlı satışlar

asdfg112
22-01-2015, 22:36
hayırlı satışlar

teşekkürler hocam

serdarhoca
23-01-2015, 22:35
Lastiklerin uretim yili nedir acaba? Surtmeye bagli kesik, balon vs var midir?

Ömer Gedik
23-01-2015, 22:38
Anladığım kadarıyla lastikler düzgün... Fiyatta makul hayırlı satışlar

asdfg112
23-01-2015, 23:06
arkadaşlar lastik satışını bir süre ertelemek zorunda kaldım ne yazık ki. yeni alacağım takımın temininde bir problem oldu, bir arkadaşım temin edecekti ama bir süre daha ertelemek zorunda kalmış.

Lastiklerin uretim yili nedir acaba? Surtmeye bagli kesik, balon vs var midir?

lastiklerde herhangi bir problem yok hocam 2013 ilk haftalarında üretilmişler polonyada, sanıyorum uzun bir süre daha kendim kullanacağım yeni lastiğim olmadığı için.

Anladığım kadarıyla lastikler düzgün... Fiyatta makul hayırlı satışlar

evet ömer bey, lastiklerin kondisyonu gayet iyi. normalde bana bu ara bedava bir takım lastik gelecekti ben de bunları satarım diye düşündüm. dediğin gibi fiyat da fena değil :) ama satışı ertelemek durumunda kaldım bir süre.

serdarhoca
24-01-2015, 12:01
Saglik olsun...