PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kararsızım acil yardım 206 gtı mı 307 xsı mı?

Bafagi33
12-03-2015, 14:35
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler ben araç almayı düşünüyorum ama iki peugeot arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim 2.0 motor 206 gti mı 307xsı mı ikisininde tipi hoşuma gidiyor fakat bir forumda 206 lar için sıkıntılı diye bahsediliyor sunrof felan uçuyormuş galiba 307 için fazla bir şey okumadım zaten sizlere sormak istedim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler .

reisG
12-03-2015, 15:22
Almak istediğin araçların her ikisi de üretildiği yıllarda çok güçlü araçlar içinde yer alan kaliteli üretimler. Ayrıca ülkemize ithal edilmiş olanlar en üst donanım paketlerine sahipler. Ancak bu araçların yaşı itibariyle çok km. yapmaları çok sahip değiştirmeleri ve hemen hepsinin üzerinde oynanmış olması öncelikle mümkün olduğu kadar düzgün bir araç bulmanı birinci sıraya yerleştiriyor. 206 B 307 ise C sınıfı otomobiller 206 üretimi 1998 de başlamıştı. 307 ise 1999 olarak geldi. yani her ikisinin teknolojisi aynı döneme ait. 206 GTi üzerinde daha fazla oynanmış araç olarak 2.elde mevcut 307 XSI ise daha az ithal edildiğinden göreceli olarak az bulunur ve piyasada ellenmemiş modelleri de var. Temiz bir araç bulduğunda bir servis check up ı ile karar verip aracı alabilirsin.
Sunroof olayına gelince 206 sunroofları pahalı olduğundan sunroof ihityacı olanlar için sunroof ların çalışndığını duymuştum. Ancak uçup giden sunroof için söylenecek tek şey o sunroof ın bir şekilde orjinal durumda ve bakımda olmamasıdır.

HamzaHakkı
12-03-2015, 17:45
Bütçe uygunsa 206 gti yerine temiz bir 206 RC almanızı tavsiye ederim, Peugeotun en özel araçlarından biri bence :)

canmühür
13-03-2015, 00:26
B sınıfı bir araba almaktansa c sınıfı bir araba almak çok daha iyi olurdu bence. En çokda sürüş esnasında bunu yaşıyorsunuz. Kaldıki 307 bana göre çok başarılı bir otomobil yani temiz bakımlı bir 307 kesinlikle alınır.