PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 307 doseme

ferhat_55
20-05-2015, 19:54
Sofor koltugunun altinaki doseme islak nerden kaynaklaniyo olabilr

ssgti
20-05-2015, 20:35
Kalorifer sisteminde kaçak olma ihtimali yüksek.

ferhat_55
21-05-2015, 01:25
Maliyeti hakkinda bir bilgin var mi

ssgti
21-05-2015, 07:37
Maliyeti sökülmeden anlaşılmaz. Belki radyatör deliktir, belki de sadece kelepçe gevşediği için kaçırıyordur ve parça değişimi gerekmeyecektir. Bu nedenle maliyet hesabı için önce bir usta tarafından arızanın tespiti gerekir. Ancak şunu söyleyebilirim, kalorifer sistemi arızalarında bir çok aracın torpidosu söküldüğü için işçilik yüksektir. Torpido sökümü ve toplanması bir ustanın yarım günden fazlasını almaktadır. Emin değilim ancak 307 lerin de torpido sökümü gerekebilir.

canmühür
21-05-2015, 08:04
Daha evvel 407 model aracımda başıma geldiği için yazıyorum silecek altındaki su tahliye kanalları tıkanıncada bu sıkıntı oluyor. Tahliye olamayan su havalandırma kanalından içeri sızıyor ve halıyı ıslatıyor. Ben temizletirken yılların pisliği her iki deliği tıkamış ve şeker,sakız paketlerinden büyük yaprak ve çamura kadar bir çok şey delikleri tıkamıştı. Kanala dolan su ortadaki havalandırma deliğinden içeri sızmıştı. Kalorifer tesisatı ise eğer araç su eksiltir. Suyunu kontrol edin bence eksilme yoksa büyük ihtimal budur sebebi. Umarım tabanda çürüme veya delinme yoktur. Geçmiş olsun.

ferhat_55
21-05-2015, 09:56
Tm soylediklerinizi dikkate alacam tesekkurler

kral1840
22-05-2015, 08:49
Sofor koltugunun altinaki doseme islak nerden kaynaklaniyo olabilr

geçmiş olsun.
benim sw 307 de de şöför tarafı paspas ıslaktı ama yağmurlu havalarda.
eğer sizinkide yağmurdaysa önce tahliyelere bakın yaprak falan varmı diye.
eğer ondan değilse ön camın silikonu atmıştır cam sökülüp tekrar takılacak.
bunlar yağmur sonrası oluyorsa ise.

kolay gelsin.

ANKA
19-07-2015, 17:03
Herşey güzel de bu konunun burda ne işi var anlamadım:)

Ömer Gedik
20-07-2015, 11:52
HerÅŸey güzel de bu konunun burda ne iÅŸi var anlamadım:)

Konuyu yerinde açmak bu kadar mı zor anlamıyorum hakikaten :/ Gidip Forum Kuralları bölümüne konu açıyorlar. İlk değil son da olmayacak. Sonra da forumdan fayda bekleniyor!!!

Farketmemizi sağladığın için sağol Özgür (Anka)