PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006 307 premium teyp hakkında

vakay26
24-06-2015, 05:53
Merhaba arkadaslar bu ay icersinde 2006 preimum 307 aldik. Aldigimiz kisi araca Pioneer double din avh-x2550bt marka model teyp takmis ve dedigine gore takan elektrikci park sensorunu aracin hoparlörune baglayamamis. Suan park sensoru calismiyor ve yol bilgisayarida menuden atiyor anlik tuketim gostermiyo. Bütün bunlara bunlara teyp sebeb olabilirmi? Eger öyle ise park sensorunu nasil calistirabilirim.

rocker307
24-06-2015, 16:38
Orjinal anaünite değişirse direksiyon kumanda kontrolleri de gidiyor. Pioneerler için sahibindende kayseride bir arkadaş aparat satıyor. O zaman kumanda çalışıyor ve yol bilgisayarı ve kontroller de aktif oluyor..

Sony Xperia Z2 ile Tapatalk kullanılarak yazıldı..

Pars
24-06-2015, 21:54
aracınız hayırlı olsun
park sensörü calışmaz saat ve tarih ayarları diraksiyon alt kumanda annık yakıt tüketimi kalıcı olmaz 5 sanıyede geri kapanır
ve eyer aracta far sensörü varsa kapanmışsa onuda teyibin menüsünden aça bilirsiniz
teyip yoksa teyibin üstündeki menüler çalıştıramazsınız
size tavsiyem nav-x dabıl alıp takmanız tam foksiyon çalışmakta menüde ne varsa acıp kapata biliyorsunuz ..

Pars
24-06-2015, 21:57
Orjinal anaünite değişirse direksiyon kumanda kontrolleri de gidiyor. Pioneerler için sahibindende kayseride bir arkadaş aparat satıyor. O zaman kumanda çalışıyor ve yol bilgisayarı ve kontroller de aktif oluyor..

Hocam sadece dediyiniz aparatla teyibin sesini direksiyon alt kumandasından sesini acıp kapata biliyorsunuz park sensörü ve diyer özellikler çalışmayacaktır.. bilginize

vakay26
24-06-2015, 22:46
Teşekkür ederim arkadaslar. yalniz pars hocam sizin dediginiz teyp markasimi google arastirdim Pek bisi bulamadim. Ayrıca aracin beyni teyp sanki bi sokuldumu sisyem dagiliyo

Pars
24-06-2015, 23:02
Teşekkür ederim arkadaslar. yalniz pars hocam sizin dediginiz teyp markasimi google arastirdim Pek bisi bulamadim. Ayrıca aracin beyni teyp sanki bi sokuldumu sisyem dagiliyo
http://www.szmaisun.com/ teyip in gerçek markası italatcılar kendi verdikleri ismleri veriyorlar
http://www.navix.com.tr/ getiren nav-x devretmiş yeni ismi navix olmuş bu isimle bula bilirsiniz..

rocker307
25-06-2015, 02:28
Hocam sadece dediyiniz aparatla teyibin sesini direksiyon alt kumandasından sesini acıp kapata biliyorsunuz park sensörü ve diyer özellikler çalışmayacaktır.. bilginize
Park sensörünü deneyemedim ama yol bilgisayarını da kontrol edebiliyorsun ercan usta. Arkadaşın 207ye bağladık 200tl falan verdik modüle. Pioneer double için üretilmiş; anaünitede yeni bir menü açılıyor. Oradan da saat tarih vs ayarları kontrol edebiliyorsun pioneer üzerinden..

Edit: modül budur, linkini veriyorum..
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-aksesuar-direksiyon-kumandasi-aparati-adaptoru-2005-2014-modeller-ara-129994741/detay/

vakay26
26-06-2015, 04:14
Tekrar teyp masrafi yapamiycam. ustundeki teybi satip orjinal teybi takacam. Ayrica basit bi teyp alip cd changerin yerine koyarim.