PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RCZ Türkiye Buluşması - 25 Ekim Pazar 25.10.2015

SerhatRCZ
18-10-2015, 17:47
Arkadaşlar Merhaba ,

Forumumuzun izniyle ve desteğiyle bir buluşma organizasyonu yapıyorum. Forumumuzun RCZ Moderatörü olduğum için ve Son yaptığımız İstinye buluşması özellikle sosyal medya da yoğun ilgi gördüğü için böyle bir talep oluştuğunu için bunu değerlendirme kararı aldık. Bu süreçte bana destek olan Forumuma çok teşekkür ediyorum.
Amacım asla RCZ'leri ayrı tutmak değildir. RCZ algısını ve Markamız olan Peugeot imajını yükseltmek , ayrıca RCZ bölümümüzü hareketlendirmek adına böyle bir işe kalkıştık. Buluşma ciddileşmeden burdan paylaşıp hayalkırıklığı yaşatmak istemedim. Buyüzden şartlar olgunlaştığı için rahatlıkla bu konuyu sizlere de arz ediyorum. Umarım programımızı ve çabamızı beğenirsiniz. Tüm şehirlerden katılım olsun diye ortak bir şehir olan Ankara seçilmiştir.
Sizlere programı ve katılımcı listesini sunuyorum ;

İstanbul ve Antalya Ekibi konvoy halinde Ankara'ya ulaşacak. Ankara şehir giriş noktalarında karşılama ekibi yine RCZ'ler olacak.

İstanbul için planlanan program şu şekilde;
07:00 Mehmetçik Vakfı Hareket
11:30 Ankara Varış (Karşılanma)
12:00 Başkent Üniversitesi'nde Tanışma Sonrası Fotoğraf ve Video Çekimi (Özel izin alındı)
14:00 Park Fırın'da Öğle Yemeği
16:00 RCZ Konvoyuyla Ankara Şehir Turu
17:00 İstanbul'a dönüş

Duyuru Afişimiz ;

http://i852.photobucket.com/albums/ab90/mustangserhat/IMG-20151016-WA0008.jpg (http://s852.photobucket.com/user/mustangserhat/media/IMG-20151016-WA0008.jpg.html)

İstanbul Ekibi Buluşmamız ;

http://i852.photobucket.com/albums/ab90/mustangserhat/20150920122158_IMG_0940.jpg (http://s852.photobucket.com/user/mustangserhat/media/20150920122158_IMG_0940.jpg.html)

Ankara Ekibi Buluşmamız ;

http://i852.photobucket.com/albums/ab90/mustangserhat/IMG-20151010-WA0062.jpg (http://s852.photobucket.com/user/mustangserhat/media/IMG-20151010-WA0062.jpg.html)

Antalya Ekibi Buluşmamız ;

http://i852.photobucket.com/albums/ab90/mustangserhat/IMG-20151010-WA0066.jpg (http://s852.photobucket.com/user/mustangserhat/media/IMG-20151010-WA0066.jpg.html)

Buda kesin kayıt yaptıran katılımcı listemiz ; (gün gelsin bakarız , belki gelirim diyen kimse listeye yazılmamıştır)

http://i852.photobucket.com/albums/ab90/mustangserhat/IMG-20151018-WA0038.jpg (http://s852.photobucket.com/user/mustangserhat/media/IMG-20151018-WA0038.jpg.html)

Buluşma için instagramda @rczturkiye sayfası açtım. Ayrıca buluşma RCZ kullanıcılarına özeldir. Fotoğraf çekimi ve video çekimi olacaktır.

Buluşmaya ForumPeugeot RCZ Moderatörü olarak katılıyorum ve herkese yerimizin ailemizin burası olduğunu söylüyorum. Umarım kimseyi kırmadan bu buluşmayı gerçekleştirir ve forumumuza her platformda katkı sağlarım. RCZ benim için Amaç değil Araçtır. Benim Amacım bu güzel AİLE bünyesinde kalıcı olmaktır.

Saygılar.

mygold
18-10-2015, 19:56
cok guzel bir organizasyon serhatcım umarım hersey gonlunce olur.
karşılamaya gelebilirmiyiz..

ayzinim
18-10-2015, 20:24
Forum olarak gene bir ilki yaşayacağız anlaşılan. Emeğine sağlık kardeşim.

Cem B
18-10-2015, 23:54
Serhat tebrikler..

canmühür
19-10-2015, 07:02
Herkesle tanismak adina iyi bir fırsattı ancak sadece rcz lerin katilimi olacagindan yine olamayacak desenize :(

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin CCK
19-10-2015, 07:10
Bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum Serhatcım :iyi

tsinanb
19-10-2015, 07:28
Hayaldi, gerçek oluyor :) Dünya'da ilk olacak bu buluşma iyi eğlenceler diliyorum abicim ayrıca tebrik ederim :)

ilker22
19-10-2015, 07:56
Serhatcığım tebrikler, RCZ aşkının karşılığını fazlasıyla veriyorsun ve vereceksin. Umarım çok güzel olacaktır bizim gözümüzü bol bol fotoğraflarla aç :) Bu listede ismimin yazılmasını da çok isterdim doğrusu :D

SerhatRCZ
19-10-2015, 09:07
cok guzel bir organizasyon serhatcım umarım hersey gonlunce olur.
karşılamaya gelebilirmiyiz..

Çok teşekkür ederim Mücahit Abi. Yardımların ve desteğin de beni çok mutlu etti. Uygun bir yerde sanırım çekimin olduğu üni de buluşmamız özlem gidermemiz mümkün olacaktır. Tabi sizlere de uyarsa.

Forum olarak gene bir ilki yaşayacağız anlaşılan. Emeğine sağlık kardeşim.

Teşekkürler Cem Abi. Foruma bir katkı sağlamak beni de mutlu edecektir. Kemik kadronun desteği olmasa bunlara kalkışamazdım.

Serhat tebrikler..

Sağol Abi.

Herkesle tanismak adina iyi bir fırsattı ancak sadece rcz lerin katilimi olacagindan yine olamayacak desenize :(

Mücahit Abi'ye dediğim gibi başkent üni de bi çekim ve tanışma olacak sizde oraya gelirseniz görüşürüz tabi ki. Ancak istdan çok kişi gelmiyoruz umarım beni görmekte yeter size :).

Bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum Serhatcım :iyi

Çok sağol Yasin Abi. Destekleriniz olmasa zaten yapamazdım. Forumumuzu en iyi şekilde anlatmak için orda olacağım.

Hayaldi, gerçek oluyor :) Dünya'da ilk olacak bu buluşma iyi eğlenceler diliyorum abicim ayrıca tebrik ederim :)

Kardeşim sağol. Güzel enerjinle bana destek oluyorsun. Umarım tüm Türkiye'nin dikkatini çekeriz.

Serhatcığım tebrikler, RCZ aşkının karşılığını fazlasıyla veriyorsun ve vereceksin. Umarım çok güzel olacaktır bizim gözümüzü bol bol fotoğraflarla aç :) Bu listede ismimin yazılmasını da çok isterdim doğrusu :D

İlker Abi. RCZ'yi çok sevdiğim doğrudur ama bu sevgiyi bu forum oluşturdu. Güzel dokunuşlarla daha da çok aşık oldum aracıma. Umarım sende gönlüne göre en güzel araçlara kavuşursun. Listede olmanı ve seni tekrar görmeyi çok isterdim. İnşAllah en kısa sürede tekrar bir araya geliriz.

Ömer Gedik
19-10-2015, 10:21
Umarım katılımı büyük ve keyifli bir buluşma olur. RCZ sahiplerine özel bir buluşmamız olacak. Serhat kardeşimizin böyle bir organizasyonu yürütmesi de bizi ayrıca mutlu etti.

Sanırım 40ın üzerinde RCZ bir araya gelecek. Dünya için bir rekor olmasa da Türkiye için kırılması imkansız bir rekor geleceğe benziyor.

SerhatRCZ
19-10-2015, 11:08
Umarım katılımı büyük ve keyifli bir buluşma olur. RCZ sahiplerine özel bir buluşmamız olacak. Serhat kardeşimizin böyle bir organizasyonu yürütmesi de bizi ayrıca mutlu etti.

Sanırım 40ın üzerinde RCZ bir araya gelecek. Dünya için bir rekor olmasa da Türkiye için kırılması imkansız bir rekor geleceğe benziyor.

Umarım dediğin gibi Türkiye için kırılması güç bir organizasyonla Forumpeugeot olarak bir ilki başarırız. Forumumuz olmasa , sizlerin desteği olmasa zaten yapabileceğim birşey değildi. Umarım sonucu da çok keyifli olur ve fotoğrafları burdan yayınlarım.

mygold
19-10-2015, 14:37
serhat kardeşim seninle ve rcz sevenlerle buluşmak benim için mutluluk olacaktır. emeklerine saglık ihtiyaç halinde bir alo demen yeter..selamlar

SerhatRCZ
19-10-2015, 15:20
serhat kardeşim seninle ve rcz sevenlerle buluşmak benim için mutluluk olacaktır. emeklerine saglık ihtiyaç halinde bir alo demen yeter..selamlar

Sağol Mücahit Abi. Bende seni gördüğüm için mutlu olacağım. Pazar gün içinde konuşuruz zaten. Güzergahı da görmüşsündür. Program dahilinde dediğim gibi başkent üni de görüşürüz sanırım. Saygılar Abi.

Cem B
19-10-2015, 23:05
Dünya rekoru kaç ki? aşılabilir bir durumsa neden olmasın :) Serhat halleder. Hatta RCZ kiralayıp bizde katılırız :D

SerhatRCZ
19-10-2015, 23:08
Dünya rekoru kaç ki? aşılabilir bir durumsa neden olmasın :) Serhat halleder. Hatta RCZ kiralayıp bizde katılırız :D
Supersin Abi. Kiraliyip geliriz 💪. Benim gordugum en kalabalik 35 rcz. Ingiltere ve norvecte. Hedef 22 mayis 2016 da 60 rcz bi araya gelmek avrupada. Takip ettigim sitelerde ki haberler bu sekilde. Ve bu 60 rcz icin 6 ulke katilimi var :).
Yanlis bir bilgi veriyorsam kusuruma bakmayin.

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem B
19-10-2015, 23:15
bizde bu dizel aşkı varken :) ancak kiralarız :D

SerhatRCZ
19-10-2015, 23:21
bizde bu dizel aşkı varken :) ancak kiralarız :D
Olsun abi dusunmen yeter. Sagol destegin icin. Sanirim rekor olcak.

Bekir
20-10-2015, 00:03
Hayırlısı bakalım inşallah hepimizin keyif alacağı bir seyahat ve buluşma olur her şeyden önemlisi bu kadar RCZ sahibi bir araya geldikten sonra herkesin mutlu mesut evine dönmesidir.
Tebrikler Serhat

reisG
20-10-2015, 09:48
Serhat mükemmel bir iş yapmaktasın

SerhatRCZ
20-10-2015, 12:02
Hayırlısı bakalım inşallah hepimizin keyif alacağı bir seyahat ve buluşma olur her şeyden önemlisi bu kadar RCZ sahibi bir araya geldikten sonra herkesin mutlu mesut evine dönmesidir.
Tebrikler Serhat
Bekir Abi , tek bir sozumle madem sen yapiyorsun bize de gelmek duser dedin. Buyuklugunu herzaman gosteriyorsun Abi. Allah razı olsun senden. InsAllah hersey cok guzel olur.

SerhatRCZ
20-10-2015, 12:03
Serhat mükemmel bir iş yapmaktasın
Sagol Reis Abi. Umarim forumumuza ve marka imajimiza katkimiz olur. I Love My Peugeot :cool:.

cmr_cihangir
20-10-2015, 12:04
İyi eğlenceler dostlar...

SerhatRCZ
21-10-2015, 12:28
İyi eğlenceler dostlar...

Teşekkür ederim Abi. Hedefimiz forumumuza yakışır başarılı bir buluşma gerçekleştirmek.

ssgti
21-10-2015, 13:38
İyi eğlenceler arkadaşlar. En başta Serhat'ı da tebrik etmek gerekir...

mahmut
21-10-2015, 23:22
şimdiden heyecanlandım.haydi hayırlısı.

SerhatRCZ
21-10-2015, 23:38
İyi eğlenceler arkadaşlar. En başta Serhat'ı da tebrik etmek gerekir...
Cok sagol Cem Abi. Bize yakisani yaparim insAllah.

şimdiden heyecanlandım.haydi hayırlısı.
Bende gunlerdir Pazar olmasini bekliyorum. Destegin icin cok sagol Mahmut abi eksik olma.

coosmanli
21-10-2015, 23:39
308 lerde katılabiliyormu ? bizim arka bagajı kesseniz zaten önümüz rcz :D

Cem B
22-10-2015, 00:36
Bir adet "R" ile destek olmazmı kimsecikler bu organizasyona acaba :)

Emrah_06
22-10-2015, 06:51
Serhat emeğine sağlık çok güzel bir organizasyon olur inşAllah ...

Ankara'da senin için yapmamızı istediğin bir hazırlık var mı ? Varsa bizler hep buradayız.

canmühür
22-10-2015, 09:42
Gorunen o ki katilim sadece rcz sevenleri degil tum peugeot sevenleri heyecanlandirdi:) gercekten guzel bir organizasyon olacak gibi duruyor serhat emegi gecen herkese en azindan marka algisinin degerini yukseltme acisindan dahi olsa bende tesekkur ederim. Basina falan haber verilirse (belkide verdiniz bilmiyorum) ilgi olabilir belki

mygold
24-10-2015, 21:43
yarın buluşacagız inş. serhat .

tsinanb
24-10-2015, 22:16
Iyi eğlenceler diliyorum umarım çok güzel bir organizasyon olur :)

mygold
25-10-2015, 18:41
buluşma gercekten turkiyenın en buyuk RCZ buluşması oldu.. serhat kardeşime ve emegi gecen herkese teşekkürler.. fotoları merakla bekliyoruz..
benden kısa ozet

http://i.hizliresim.com/D9yXqZ.jpghttp://i.hizliresim.com/8QNnoA.jpg

coosmanli
25-10-2015, 20:00
buda benden :)

https://instagram.com/p/9Qz_jbnYLD/

cmr_cihangir
25-10-2015, 20:06
Başta Serhat kardeşim olmak üzere tüm katılımcıları tebrik ederim. Umarım diğer büyük buluşmanızı İstanbul da yaparsınız. Bizde bu keyfe uzaktan da olsa ortak oluruz 😄

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafer407
25-10-2015, 20:33
Mükemmel organizasyon. Emeği geçen herkesi tebrik ederim

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem B
25-10-2015, 21:37
Listede kaçak var sanırım .

ANKA
26-10-2015, 00:16
Çok güzel bir buluşma oldu, ben de çektim 3-5 kare ama Serhat ve başka RCZ sahibi arkadaşlar daha profesyonel makinelerle çok güzel kareler çekti onlar paylaşırlar burdan. Ben instagram'dan paylaştım 6-7 kare fotoğraf (https://instagram.com/ozgur.altindag/ )
Bekir Abi sağ olsun anahtarı uzattı mini bir tur attım RCZ ile keyifli bir makine, hani ateşleyici bir ruhu kesinlikle var. 27 RCZ geldi, resimler ve sonrasındaki yemek çok iyiydi. Şehir turuna 308 benimle olmadığı için katılamadım ama eminim çok keyifli olmuştur o da. Ankara'nın ayazı dışında hiçbir eksi yoktu bu buluşmada ki o ayazı da RCZ ve bizler tüm sıcaklığımızla yok ettik zaten :)
Serhat'a en başta çok teşekkür etmek lazım 27 RCZ'yi bir araya getirmek kolay iş değildi, sorunsuz bir şekilde herkes geldi ve umarım herkes sağ salim kazasız belasız evine ulaşmıştır. Monoton geçecek bir pazar günü sayenizde çok çok renkli ve eğlenceli geçti, organizasyona katılan herkese çok teşekkürler.

SerhatRCZ
26-10-2015, 00:25
Abilerim herkese tek tek cevap verecegim. Ankara cok misafirperverdi. Cok sagolsun mucahit abi ozgur abi ve merti gorduk. 27 rcz idik. Pro fotolar daha sonra ama simdilik sunu paylasayim. Yukarda ki resimler tam sayi degil.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/25/3af3b869fba910b0e34177e739d6d78c.jpg
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/25/e0c8893ce755da1092e71d3801592290.jpg

ayzinim
26-10-2015, 00:33
Öncelikle en büyük alkış Serhat kardeşime. Çok güzel bir organizasyona imza attı. Gönülden tebrik ederim. Çok sıcak ve keyifli muhabbetler geçirdik sayesinde. Katılan herkesin ayağına ve yüreğine sağlık.

ANKA
26-10-2015, 00:42
Cem eve varmış anlaşılan:) videodaki anlatımın süper Cem ne ben fark etmişim ne sen ama güzel bir anı oldu. Sadece kendime kızdım özel bir fotoğraf çekemedik diye. O kadar yol geldiniz elde bir kare fotoğrafımız yok. En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

ilker22
26-10-2015, 08:02
Zorlu bir işin altından anlaşıldığı kadarıyla alnınızın akıyla çıkmışsınız, zaten beklenen oydu, tebrikler ;)
Unutulmayacak çok güzel bir anı olmuş kim bilir bir daha bu kadar çok RCZ ne zaman toplanır
Sevdiğimiz abilerimiz de yan yana gelmiş onları da görseydik fotolarda o da bi sürpriz olmuş aslında

stormhan
26-10-2015, 09:45
Abilerim herkese tek tek cevap verecegim. Ankara cok misafirperverdi. Cok sagolsun mucahit abi ozgur abi ve merti gorduk. 27 rcz idik. Pro fotolar daha sonra ama simdilik sunu paylasayim. Yukarda ki resimler tam sayi degil.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/25/3af3b869fba910b0e34177e739d6d78c.jpg
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/25/e0c8893ce755da1092e71d3801592290.jpg

Muhteşem olmuş, emeklerinize sağlık! Okulumda çekimlerin olması daha da hoşuma gitti.:havali:kalp İnşallah 27 değil, 127 rcz araçla böylesi güzel günler olur, bizde bu görsel şölenden nasipleniriz ve imrenerek bakarız.:nazar

mygold
26-10-2015, 20:18

serhat herzaman bekleriz. muhabbet guzeldi bekir abi ve cem abiyle muhabbeti iyice koyulaştıracaktık ama erken kaçmak zorunda kaldım (habersiz misafir).. birdahaki buluşmalarda görüşmek dileğiyle..

ANKA
26-10-2015, 22:22
Serhat, Cem ve Bekir abiyi görmek ayrı bir keyif 27 rczyi görmek ayrı bir keyif oldu. Herşey çok güzeldi. Ankara bugün çok güzeldi bu hava dün de olsaydı süper olurdu. Konuklarımızı titrettik epeyce. Hele Antalya ekibi epey üşüdü mont getiren yoktu pek, soğuk kötü çarptı. Umarım hasta olmaz kimse gerçi olsanız da bu ambiyans için değerdi...
Yakında herşey yolunda giderse İstanbul'da görüşürüz.

Ömer Gedik
26-10-2015, 22:41
RCZ Moderatörümüz Serhat buluşma için çok çabaladı ve güzel sonuçlar ortaya çıktı. Kendisine hem teşekkür ediyor hem de tebrik ediyorum.

Bu kadar güzel bir otomobilin Türkiye'de bu sayıda bir araya gelmesi enfes bir görüntü oluşturmuş. Yurtdışında bile bu buluşma konuşulacaktır.

tsinanb
26-10-2015, 22:55
Başta Serhat abi olmak üzere bu organizasyonu düzenleyen herkesi tebrik ederim zor bir işti ve bence başarılı oldu. Profesyonel fotoğraflar gelince bu buluşma daha çok ses getirir :)

Bekir
27-10-2015, 00:41
Bu keyfi yaşamaktan dolayı kendimi şanslı sayıyorum. Anlatılacak çok şey var ama kısaca özetlemek istersem öncelikle yolculuğumuzu Cem in muhabbeti ve şoförlük desteğiyle keyifli ve yorulmadan geçirdik. Diğer şehirlerden gelen RCZ kullanıcılarının hepsi cana yakın ve samimi arkadaşlar topluluğu olması ayrıca beni mutlu etti. Buluşmada (anka) Özgür ve (mygold)Mücahit le biraraya gelerek güzel sohbetler ettik onlarada misafirperverliklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Yemek sonrası Bursa lı kardeşimizin çikolatalı kestane ikramı ağzımızı tatlandırdı. Şehir turuna çıktığımızda insanların bakışları hemen hemen herkesin cep telefonları ile resim ve videolar çekmesi eminim herkesi mutlu etmiştir. Dönüş yolunda körfez civarında bizim gurupla kapışan bir Ford Connect vardı :)) biz kaçtık ama Serhat la baya bir boğuştu buda gecenin geriye kalan en matrak olayıydı:)). Organizasyonda bizleri bir araya getiren emeği geçen sevgili kardeşim Serhat a ve Antalya dan Özgür e katılan tüm kardeşlerime teşekkür ederim.

ssgti
27-10-2015, 06:38
Dünya'da konuşulacak bir organizasyona imza atılmış. Çok güzel görüntüler.

SerhatRCZ
27-10-2015, 12:00
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Resimler en kısa sürede yüklenecek. Yetişemiyorum şuan. Herşey harikaydı. İnanın tadı damağımda. Katılan tüm RCZ'lerin bir arada olduğu videomuzu ekliyorum. Forumpeugeot youtube hesabından da lütfen izleyin. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=Maiqh7soOZw

jonjon
27-10-2015, 12:04
Süper bi buluşma olmuş arada hırçın egsoz sesleri geliyoor, harikasınız beyler :D

SerhatRCZ
27-10-2015, 13:19
Süper bi buluşma olmuş arada hırçın egsoz sesleri geliyoor, harikasınız beyler :D

Çok teşekkürler :).

ayzinim
27-10-2015, 16:04
Bu keyfi yaşamaktan dolayı kendimi şanslı sayıyorum. Anlatılacak çok şey var ama kısaca özetlemek istersem öncelikle yolculuğumuzu Cem in muhabbeti ve şoförlük desteğiyle keyifli ve yorulmadan geçirdik. Diğer şehirlerden gelen RCZ kullanıcılarının hepsi cana yakın ve samimi arkadaşlar topluluğu olması ayrıca beni mutlu etti. Buluşmada (anka) Özgür ve (mygold)Mücahit le biraraya gelerek güzel sohbetler ettik onlarada misafirperverliklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Yemek sonrası Bursa lı kardeşimizin çikolatalı kestane ikramı ağzımızı tatlandırdı. Şehir turuna çıktığımızda insanların bakışları hemen hemen herkesin cep telefonları ile resim ve videolar çekmesi eminim herkesi mutlu etmiştir. Dönüş yolunda körfez civarında bizim gurupla kapışan bir Ford Connect vardı :)) biz kaçtık ama Serhat la baya bir boğuştu buda gecenin geriye kalan en matrak olayıydı:)). Organizasyonda bizleri bir araya getiren emeği geçen sevgili kardeşim Serhat a ve Antalya dan Özgür e katılan tüm kardeşlerime teşekkür ederim.
Esasında ben teşekkür ederim abi. Öncelikle sayende RCZ'nin ne kadar özel bir araç olduğunu kullanarak çok daha iyi anladım. Dışarıdan bakmakla olmuyormuş. Serhat boşuna aşk 3 harflidir demiyor:D İkinci olarak sen ve Serhat'a ayrıca teşekkür ederim. Böyle bir organizasyonda yanınızda olma imkanını sağladığınız için:tesekkur

BADRCZ
27-10-2015, 16:47
hersey mükemmel denecek kadar kusursuzdu. bulusma organizatorlerımız basta olmak uzere tum katılımcılara tesekkurler guzel bır deneyımdı gercekten :)

mygold
27-10-2015, 21:53
ben teşekkür ederim bekir abi.. seninle ve cem abiyle sohbete doyamadım inş. en kısa surede tekrar bulusuruz.. selamlar saygılar..

ANKA
27-10-2015, 23:52

Bekir abi RCZ'nin anahtarı verdi kullandığım araçlara hemen ekledim bir baktım spor tek araç RCZ. Abi çok teşekkürler, boy uzun olunca dar geldi bana ama kesinlikle ateş gibi bir araba. Kazasız belasız güzel günlerde kullan. Yalnız camları neden anahtar ile kapanmıyor bilmiyorum hemen Ömer'den konu ile ilgili bir açıklama bekliyoruz :)
Sanırım bu buluşma hepimizin damağında kaldı, tekrar tüm katılımcılara teşekkürler.

Şu connect'i çekseydiniz keşke çok merak ettim. Her RCZ'ye güvenlik kamerası şart bu tip olayları da çekersiniz.

ayzinim
28-10-2015, 10:48
Şu connect'i çekseydiniz keşke çok merak ettim. Her RCZ'ye güvenlik kamerası şart bu tip olayları da çekersiniz.
Keşke kameramız olsaydı. Rahatsız halini sizde görmüş olurdunuz. Trafikte selektör yapıp, sonrasında nal toplamasını hep beraber bir daha izlerdik. Benle başlayan süreç, Serhat ve sonrasında Ulaş ile son buldu.