PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön koltuk altlarındaki boşta duran soketler

mhmtcht46
14-01-2016, 22:35
Arkadaşlar herkese selamun aleyküm. Bu 307 lerin ön koltukların altlarındaki kablolar nedir. Ayrıca sizin araçlardada boşta mı. Dikkat eden oldu mu hiç. Hayırlı geceler. Kazasız belasız arızasız seyirler dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk

mimit
14-01-2016, 22:40
psa grubu araçlarında genelde sabit bir kablo demeti kullanıyor, donanım seviyesiye göre de boşta kalan soketler olabiliyor,tabi ki bu kesin böyledir demek değil kontrol etmekte fayda var, yerinden çıkmış soketlerde olabilir yada dediğim gibi üst donanım seviyelerinin tesisatının bir parçası da olabilir.

mhmtcht46
14-01-2016, 22:43
Acaba emniyet kemeri ıyarıcısının soketş midir sesli uyarı. Ekranda bi ikaz da yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

mimit
14-01-2016, 23:01
işte kontrol etmek lazım hocam şimdi ne desek boş,yani ısıtmalı koltuk ta olabilir, araçta olmadığı için soket boşta kalmış olabilir.

acemli68
15-01-2016, 05:14
Benim şoför koltuğu altında da var. beyaz renk bir plastik bidon tarzi yanindada kablo soketi var benimde ilk aklima gelen isitmali koltuk ama turkiyedeki hicbir donanimda isitmali koltuklu modeli yok .

mimit
15-01-2016, 14:19
Benim şoför koltuğu altında da var. beyaz renk bir plastik bidon tarzi yanindada kablo soketi var benimde ilk aklima gelen isitmali koltuk ama turkiyedeki hicbir donanimda isitmali koltuklu modeli yok .

Türkiyede ki hiç bir 406 da da navigasyon yok ama tesisatı çekili hazır duruyor benim araçta :) kurcaladıkça daha fazla boş soket görme ihtimaliniz yüksek,308 aracım varkende bir çok boş soket bulmuştum orasından burasında :)