PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 106 quicksilver su alma sorunu

hcelebi
18-01-2016, 10:16
Merhabalar foruma yeni katıldım,
yaklaşık bir ay önce quicksilver araç aldım 2000 model sunroof lu tek airbag aracın ufak tefek kozmetik sorunları var ( boya vs..) fakat en önemlisi tavanın sağ tarafından su alıyor işin garibi yokuş aşşağı bırakınca arabayı yada yokuştan inerken mesela fren yaptığımda sağ taraftan su alıyor yokuş yukarı giderken bi sıkıntı yok sonroof alıyodur diye sonroofçuya baktırdım sağ tahliye borusu çıkmış taktım geçer dedi dün arabaya bindimde ön sağ koltuk sırılsıklamdı ve göğüste quicksilver yazan yerin içi göl olmuştu sonra biraz inceleyeyim dedim aracın tavanını üstteki çıtalar yerinden çıkmış gibi duruyordu bunlarda su girer mi yada ön cam fitilinden su alırmı nerelerine baktırmam lazım su sıkıntısı için birde bazen fren yapınca-gaza basınca sanki böyle aracın içinde su birikintisi varmış gibi su sesi geliyor maksadım paslandırmadan önlem almak kronik bişey varsa bilgilendire bilirmisiniz maslak sanayide bi ustam var ama önerilere açığım tavsiye edeceğiniz bir yer var mıdır ? şimdiden teşekkürler

Ömer Gedik
18-01-2016, 12:36
Gider kısmı tıkalı veya sunroof kenarından su alıyor olabilir. Siz dışarıdan su dökerek inceleyin bence.