7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    pazarlama
    Model
    406

406 2001 orjinal cd teyp kapanmıyor.

Teyp kapanmiyor.kapanma dugmesi ve kumanda kolu calismiyor,aku kutup basini sokup taktim oldu ama 2 gun sonra tekrar yapti bende tekrar kutup basini sokup taktim oldu ama ne yapmaliyim bi yardim lutfen

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    bildiğim kadarıyla şifreli tabir edilen sistemlerde elketirk kesilip tekrar gelidkten sonra eğer şifre ile aktive edilmezse (yani teyp elektrik kesilmesi sonrasında ilk açılışta şifresi ile açılmazsa) üstüste bir kaç açılış sonrası kendini kilitliyor. Bu şifre ile giriş yapmak gerekli diye biliyorum. Ancak hatalı bir şey söylemek istemem. En iyisi bir peugeot servisini telefonla arayıp bilgi almak.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Aktif Üye parkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Kardeşim 406 teyplerinde şifre durumu yok. Reis abi haklı ama 406'da bu durum yok. Senin teyp yılların yorgunluğu hastalığına yakalanmış bence. Elinden geliyorsa ve teyple devam etmek istiyorsan teypi sök çıkart kontak sprey yardımıyla devrelerini içini güzelce temizle, kontak spreyi sıktıktan sonra mümkünse hava tabancası yardımıyla kurula büyük ölçüde kendine gelir.
    ''Bineğine dost gibi bakacaksın; düşman gibi süreceksin'' Kaz gagası (Tarkanın at uşağı)

Yeni Üye
    Meslek
    pazarlama
    Model
    406
    çok saolun.internette bi başkasının da aynısı başına gelmiş kronik hata olabilir sanırım.temizlemek şart bencede sonra yine yaparsa servise kalacak sanırım.ilginize teşekkür ederim

Aktif Üye parkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Çokta kronik demek doğru değil, 13 yaşında bir teyp neticede görevini layıkıyla yapmış yapacağı kadar

Tapatalk...
    ''Bineğine dost gibi bakacaksın; düşman gibi süreceksin'' Kaz gagası (Tarkanın at uşağı)

Tecrübeli Üye Ghost Hunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Satış & Servis
    Model
    406
    clarıon yetkili servisi sefaköyde tüm teyplerin arkasında ilgili firmanın adres bilgileri var.

Ghost Hunter &TR'de İLK ve TEK

Yeni Üye
    Meslek
    pazarlama
    Model
    406
    teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)