131 sonuçtan 1 ile 20 arası

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Aktif Üye POLISTNBLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Otomotiv-Mimari Maket
    Model
    308

34 SML 60 "PEARL-LION's"

Sevgili arkadaşlar;
    Uzatmalı aşkım 508' e sonunda kavuştum. Allah herkese daha iyilerine binmeyi nasip etsin!
    Peugeot markasına sıkısıkı sarılışımı, her engel ve kötü yorumlara rağmen neden bu markadan vazgeçmeyişimi bugün 508 i kullandıkça ne kadar doğru yolda olduğumu bir keza daha anladım!

Araçla ilgili biraz bilgi vereyim öncelikle:

2011 Peugeot 508 1.6 e-Hdi Active Auto6r
    Sedefli Beyaz renkte
    120.000 km
    Aracı ilk sahibinden aldım ve araçta herhangi bir hasar, tramer kaydı, değişen vs yok! Ön kısımda nazarlık sayılabilecek ufak bir sürtme izi var okadar!
    Aracı bu sabah İzmit ten satın aldıktan sonra hemen İstanbula gelip tescil plaka işlerine koyuldum ve tam istediğim olmasada güzel bir plakayıda kaptım. Ruhsatı çıkardıktan sonra plakayı da app olarak bastırdım.
    Aslında benim istediğim plaka "34 SML 42" idi ancak plaka halen trafikte boş olmasına rağmen o plaka hurdaya ayrılmış araçtan 6 ay önce söküldüğü için 1.5 yıl daha beklemem gerektiğini öğrenip diğer SML serilerine yoğunlaştım ve diğerlerinin sonu anlamsız ve küsüratlı olduğu için yuvarlak hesaba uygun oluşu ve sportif anlamda 6-0 ın hatrına "34 SML 60" nolu plakayı aldım.
    Baby-Lions un ardından bunada güzel bir isim bulmak lazımdı ve yine 308 de olduğu gibi bu aslanımında renk isminden yola çıkarak Sedef ve Aslanın birleşimden bu sonuç ortaya çıktı

PEARL-LION's

Konu POLISTNBLS tarafından (12-06-2015 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir.
    "PEUGEOT 308"

2008 Peugeot 207 1.4 Trend
    2009 Peugeot 308 1.6 Vti Comfort
    2011 Peugeot 508 1.6 e-Hdi Auto6r Active
    2010 Peugeot 308 1.6 Hdi Auto6r Millesim

Şamil ERCAN - KONYA

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)