ahmet hocam 508 paylaşımların için öncelikle teşekkür ediyorum.. peugeotlarla vw kıyaslaması her zaman olmuştur olacaktırda..
kendi yorumlarım şöyle olacak.
vw dunya markası isim yapmış bilinen bir marka ikinci eldede kıymetını koruyor.Ama satış hizmetlerine sinir oluyorum. mesela ömer gibi işine gönül vermiş kardeşlerim vw de satış temsilcisi olsa harbiden satıştakı o olumsuz hava ortadan kalkar ve daha cok sevılır satar (ömer sana kimse vw sattıramaz bunu biliyorum merak etme ) .haa buna ragmen bızım millet 3ay bekler yıne vw alırım der oda ayrı bır konu .zaten bu yüzden haketmedikleri halde bu kadar satış yakalayabılıyorlar..
ya inanırmısınız vw showroomuna gidiyorum bu sefer vw alacagım diyorum parada hazır tık peşin dememe ragmen efendim araç elimizde yok fiyatıda araç geldiğinde artar demleri yokmu sınır olup guzelce iyi dileklerimi sunup çıkıyorum .tekrar soyluyorum bu tavırlarından dolayı bu kadar satış rakamını haketmiyorlar gerçekten hak etmiyorlar .dikkat ettiysenız daha araçların kalitesinden bahsetmedım bile satıştakılerın tavırları insanı ordan kaçırmaya yetiyor..kaliteye gelecek olursak kısa ve net cevap verecegim benim için kaliteli araç vw degil bir üst markası olan Audi'dir.