Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 41 ile 48 arası
    Aktif Üye mtahakorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    aynen ya ilk çıktığında cupracılar audiciler subarucular çok yaptı onlar bile artık yapmıyor bide ürün orjinal olmadıkdan sonra hiç bir şeye yaramıyor

Yasaklı Üye
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Model
    RCZ
    geçen gün bi olay başıma geldi bi leon vardı taksimde meydanda yanımda basıyo ama sürekli aynı tonda bi wıııış wıııış wıııış diye bi ses gelio ama hep aynı ses kafamı çevirdim güldüm)) hemde baya bi güldüm =)))) tabi kalktım yürüdüm ilk vites geçişimde adamın yüzü çok komikti))) araştırdım elektronikmiş zarar vermezse motora ben alev atmasını istiyorum araba renginde yada başka renkte olabilir ama kaplama alev alırsa baya bi rezil olurum

Acemi Üye bylal666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Görsel Yönetmen
    Model
    406
    ilginizi çeker mi bilmem lakin izlemekte fayda var...

Yasaklı Üye
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Model
    RCZ
    blow off sorunu çözüldü arkadaşlar sorunu alt kattaki tamircim çözdü şaka gibi HKS blow offlarda bi hortum wardır ve blow havasının bi kısmını hava filtresinden alıyormuş, o hortum fabrika çıkışı HATALI hortum çok küçük ve ince olduğundan bükülüp tıkanmış, daha büyük ve kumaş sargılı bir hortum taktı ve aracımdaki hatayı bilgisayarla sildi...şimdi CAAANNNAAAVAAAAAARRRR!!!!! Akşam sizler için exhaust ve blow videosu çekicem arkadaşlar, sonunda iyi bi nefes aldım YAŞASIN KAHRAMAN OTO YAŞASIN MEHMET ABİ!!

Yasaklı Üye
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Model
    RCZ
    HKS alıcaksan borusunu orjinalin çöpe at çünkü tıkanıyor ve araç arıza veriyor...bendeki 200 olmasına rağmen Blow bu sekilde ses veriyor

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    Alıntı CKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    blow off sorunu çözüldü arkadaşlar sorunu alt kattaki tamircim çözdü şaka gibi HKS blow offlarda bi hortum wardır ve blow havasının bi kısmını hava filtresinden alıyormuş, o hortum fabrika çıkışı HATALI hortum çok küçük ve ince olduğundan bükülüp tıkanmış, daha büyük ve kumaş sargılı bir hortum taktı ve aracımdaki hatayı bilgisayarla sildi...şimdi CAAANNNAAAVAAAAAARRRR!!!!! Akşam sizler için exhaust ve blow videosu çekicem arkadaşlar, sonunda iyi bi nefes aldım YAŞASIN KAHRAMAN OTO YAŞASIN MEHMET ABİ!!
    soylemıştim işin çözümü iyi bir usta ile olur.. gule gule kullanın..

Yeni Üye
    Meslek
    ısletme
    Model
    RCZ
    arkadaslar 200 hp olan modelde blow off gayet basarılı calısıyor .ben 5 aydır kullanıyorum.hıc sorun yok.markasıda blitz..hks gibi ıslık sesi vermiyor.tam anlamıyla çufluyor ))) intecde yaptırdım oda ciddi basarılı...ekzost da yaptırdım,uzaktan kumandalı manifoldun ordan komple ıptal edıyor veya istersenız kumanda sayesınde orjınalıne donuyor...sehor ıcınde efsane oluyor..ister sesi ve performansı arttırıyorsun..ister kumandayla orjinale donuyorsun...bılgı ısteyenlere burdan bılgı verebılırım...ıyı geceler..hepınıze selam

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301
    Bilgiyi aracım başlığınızda bekliyoruz

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)